Solno-jodová jeskyně AniKa

1. aktivní inhalační solná jeskyně ve Východních Čechách

img_03 Solná jeskyně AniKa Hradec Králové

Aktivity v naší solné jeskyni

Přijměte pozvání do naší inhalační solno-jodové jeskyně AniKa v Hradci Králové, Bezručově ulici.

Tento jedinečný relaxačně-ozdravný prostor je velmi prospěšný pro dospělé i děti a vyniká ideálně čistým klimatem, který nahrazuje skutečný pobyt u moře. Vlhký ionizovaný vzduch, bohatý na minerály a stopové prvky má prokazatelné léčivé účinky na mnoho zdravotních potíží. Jedna procedura se tedy dá přirovnat k třídennímu pobytu u moře.

Zásadním faktorem při výstavbě naší jeskyně byla orientace na kvalitu a účinnost. Odborníky přesně propočítané poměry jednotlivých druhů solí a využití nejmodernějších poznatků a technologií zajišťují maximální pozitivní vliv na Vaše zdraví a duševní pohodu.

Solná jeskyně je určena všem, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav, preventivně zamezit vzniku různých onemocnění, odbourat stres a napětí, udržovat duševní pohodu a věnovat čas relaxaci. Naše jeskyně je také zaměřena na děti, které v dnešní době velmi často trpí sníženou imunitou, různými alergiemi a dýchacími problémy. Většina z nich nemá možnost trávit několikrát do roka čas u moře a od jejich obtíží jim proto může ulevit právě pravidelné navštěvování solné jeskyně.

rezervace
motto_1